Jauns raidījums “Kā sargājam Latviju?” kanālā RīgaTV 24

No 1. jūnija televīzijas kanālā RīgaTV 24 būs skatāms informatīvs raidījums “Kā sargājam Latviju?”, kas informēs skatītājus par aizsardzības nozares aktualitātēm, iespējām iesaistīties valsts aizsardzībā, kā arī sniegs ikdienā noderīgus padomus.

Kā liecina raidījuma nosaukums, tas veidots ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm, notikumiem un izaicinājumiem Latvijas aizsardzības nozarē, tos aplūkojot caur tematiskiem sižetiem un apspriežot diskusiju formā ar nozares profesionāļiem. Jaunais raidījums aicinās sabiedrību pievērst papildus uzmanību aktualitātēm aizsardzības sfērā, paplašināt savas zināšanas un iespējām iesaistīties valsts aizsardzībā, kā arī skaidros visaptverošās valsts aizsardzības nozīmi, lai stiprinātu ikviena iedzīvotāja informētību un pārliecību par aizsardzības nozari Latvijā.

Pirmais raidījums RīgaTV 24 ēterā būs redzams 1. jūnijā. Tajā kopā ar raidījuma vadītāju Ansi Bogustovu par notiekošo aizsardzības jomā Latvijā diskutēs aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis.

Skaties raidījumu “Kā sargājam Latviju?” no 1. jūnija katru pirmdienu plkst. 20.00 televīzijas kanālā RīgaTV 24!

Pārējie raksti